Cesta ke zdraví začíná v pohodlí vašeho domova

Potřebujete na svém zdraví pracovat co nejdříve? Hledáte odborné a přitom lidsky podané informace, které využijete ihned do praxe? Objevte osvědčené tipy, které vám pomohou vyřešit vaše trávicí potíže, hormonální nerovnováhu nebo podpoří fungování vaší imunity. Stáhněte si některý z mých webinářů a udělejte první krok v řešení vašich potíží

0 +

Spokojených klientů


Proč pro vás budou mé webináře přínosem?

Protože potřebujete začít a nevíte jak. Nikdo vám zatím nedal odpovědi na vaše otázky. Plavete v tom, jak upravit stravu, kde leží zakopaný pes vašich potíží nebo jaké vybrat kvalitní doplňky. Vydejte se na tu správnou a ověřenou cestu bez zkoušení, omylů a pokusů. 

Vaše zdraví - moje priorita

Webináře dělám pro vás. Jsou proto opravdu praktické a plné užitečných informací do běžného života.

Ihned ke stažení

Webináře si snadno stáhnete a přehrajete ve vašem počítači nebo telefonu. Sledovat a poslouchat tak můžete kdykoliv a odkudkoliv.

Váš osobní terapeut

Informace, které vám předám se jen tak nikde nedočtete. Málokdo totiž nahlíží na daný problém tak komplexně a propojuje západní znalosti, východní moudrosti, výživu, kvalitní doplňky či byliny.

Nejoblíbenější webináře

 999 Kč

 999 Kč

 999 Kč

Také si myslíte, že za vaše potíže může překyselený žaludek a léky na reflux jsou řešení? Dovolte mi ukázat, že je to celé úplně jinak a že léky, které se běžně na reflux nasazují jsou přímá cesta do pekel.

 699 Kč

 799 Kč

 799 Kč

Zácpa není jen trávicí problém. Ovlivňuje také hormonální rovnováhu, zatěžuje imunitní systém, narušuje schopnost jater správně detoxikovat a ovlivňuje mentální zdraví a náladu.

Hormonální nerovnováha, silné PMS, poruchy cyklu, poruchy štítné žlázy, endometóriza nebo PCOS. To vše má jednu věc společnou: nadbytek estrogenu v těle. Jak tento stav řešit?

Pokud trpíte na problémy se štítnou žlázou, je v první řadě zásadní vědět, zda je váš problém chronický zánět štítné žlázy nebo trpíte pouze na sníženou funkci. Že vlastně netušíte, kde leží váš problém? Tak to musíme hned napravit! Přidaly se vám další onemocnění jako endometrióza, PCOS, ekzém nebo trávicí obtíže. Nedaří se vám otěhotnět, zhubnout nebo jste stále unavení. Jak řešit potíže se štítnou žlázou?

Poruchy imunity jsou strmě na vzestupu. Autoimunitní onemocnění, atopické ekzémy, astma, alergie nebo HIT. Společný jmenovatel je narušený – přetížený imunitní systém. Pokud je vašim cílem vyřešit vaše potíže, vědět, jak imunitu podpořit, jak upravit stravu, jaké suplementy či byliny zařadit a získat zpět pohodu a harmonii, pak je tento webinář přesně pro vás. 

V tomto webináři se podrobně a poutavě podíváme na naše naše játra, která mimo jiné detoxikují i hormon estrogen v porocesu zvaném metylace. Pokud je tato jejich funkce oslabená, pak přesně tady začíná většina hormonálních potíží a nerovnováh. Co je MTHFR mutace a proč ji máte možná i Vy, jak podpořit játra v odbourávání estrogenu, jaké testy se vyplatí provést a co vám v jídelníčku nesmí chybět?

Chci vám moc poděkovat. Webinář byl super, nabitý informacemi a plný "aha" momentů. Děkuji za to, co děláte a jak krásně to dovedete předat dál.

Petra Růžičková

Seminář o refluxu byl pěkně přehledně a logicky sestaven. Teorie byla dobře a jednoduše vysvětlená. Přestože se touto problematikou zabývám pro své dítě déle, mám hodně načteno, tak to bylo pro mě přínosné, stále jsem si tam našla nové podněty a také to byla dobrá příprava pro další diskuzi s lékaři. Kéž by k refluxu přistupovali tímto způsobem.

Iveta Varmusová

Váš webinář o refluxu byl opravdu hodně přínosný. Celou dobu jsem se proklínala, že jsem si myslela, že je to vše způsobeno překyseleným žaludkem.

Ilona Marková

Děkuji za webinář "Játra a detoxikace estrogenu". Moc hezky zpracované a srozumitelné.

Zuzana Potužníková

Moc děkuji za odborný webinář o refluxu. Tolik informací jsem ani nečekala. Informací a odborných znalostí bylo opravdu mnoho. Já odbornost velmi ocenila. Vaše znalosti a praxe je úžasná a moc Vás obdivuji a fandím. Přeji Vám spoustu úspěchů a budu se těšit na Váš další seminář.

Lucie Hermanová

Váš webinář o refluxu by měl vidět KAŽDÝ, kdo se chystá užívat Omeprazol a jiné léky na reflux. Kdybych to věděla vše dříve, ušetřia bych si roky trápení a potíží s trávením. Díky Karolíno za vaši osvětu.

Martina Dvořáčková

10 let užívání antikoncepce vyústilo v brutální hormonální potíže. Od příšerného PMS, akné, přibírání až po diagnozu endometriozy. Shlédla jsem oba vaše webináře o estrogenové dominanci a detoxikaci estrogenu a nestačím koukat, jak tomu rozumíte a skvěle to umíte vysvětlit! Kéž by tohle řešili lékaři dřívě, než na vše předepíšou na všechno hormony.

Kateřina Mrázková