ZDRAVÁ ŠTÍTNÁ ŽLÁZA

webinář pro všechny, kterým není zdraví jejich štítné žlázy lhostejné. 

Zdravá štítná žláza není samozřejmost

Poruchami štítné žlázy, tedy sníženou nebo zvýšenou funkcí, strumou nebo uzlíky dnes trpí opravdu značné množství osob. Tyto problémy se vyskytují mnohem častěji u žen, než u mužů. Zhruba každá třetí klientka, která mi přijde na konzultaci, je medikovaná Euthyroxem či Letroxem. Rozhodně se tedy nejedná o ojedinělé onemocnění, ba naopak. Problémy se štítnou žlázou  patří k aktuálně nejčastějším nemocem řešeným na endokrinologii. Tento stav zasahuje hluboko do fungování organismu, kde ovlivňuje naprosto zásadně především hormonální systém, trávicí systém a imunintí systém.  Což jsou velmi důlrežrié systémy pro zachování zdraví a fyzické i psychické pohody. Což vám potvrdí každý, kdo na tohle onemocnění trpí, že soubory příznaků jsou velmi komplexní a zdánlivě nesourodé.  Pokud trpíte na problémy se štítnou žlázou, je v první řadě zásadní vědět, zda je váš problém autoimunitní a trpíte na tzv. chronický zánět štítné žlázy nebo trpíte pouze na primárně sníženou funkci projevující se třeba strumou. .Možná trpíte na problémy se štítnou žlázou a k tomu se vám přidalo další autoimunitní onemocnění, endometrióza, PCOS, máte ekzém nebo trávicí obtíže, nedaří se vám otěhotnět, zhubnout nebo jste stále smrtelně unavení. V tomto webináři si spolu projdeme štítnou žlázu od začátku až dokonce. Webinář vám lidsky vysvětlí, kde je v jakém případě se štítnou žlázou problém, jak si testovat její hormony z krve, v jakých optimálních hodnotách byste se měli pohybovat, jak poznáte, zda trpíte na primárně sníženou funkci nebo zákeřnější autoimunitní zánět, vysvětlím vám co se vlastně v takovém případě ve vašem těle děje. Podíváme se na adekvátní krevní testy, které byste měli znát a také jak si upravit stravu, co tělu doplnit a jaks směrovat správně terapii problému. Tento webinář je jediný svého druhu v ČR a vyplývá z dlouholetých zkušeností a vlastního bádání nad stále zvyšujícím se počtem onemocnění štítné žlázy. Roky hledání informací vám předám lidsky a srozumitelné během pár hodin a dostanete velmi jasné instrukce, jak na vašem stavu můžete začít pracovat ihned. Zvykli jsme si totiž na skutečnost, že na každý problém existuje pilulka a že když zdraví nefunguje jak má, je to jediné možné a rychlé řešení. vezměte své zdraví do vlastních rukou a vydejte se na zajímavou cestu poznání. 

Co vás ve webináři čeká

  • e-book obsahující všechny skvělé a potřebné informace. Stáhněte si ho nebo vytiskněte a můžete kdykoli pročítat, zjišťovat, porovnávat vaše krevní testy, upravovat stravování nebo se vracet k jednotlivým tématům
  • video v délce 75 minut, které jsem natočila, abych vám vlastními slovy přiblížila celou problematiku štítné žlázy. Odpovím také na nejčastější dotazy, ukážu vám na obrázku, jak funguje štítná žláza, doporučím mé oblíbené knihy nebo povykládám případy z praxe. 
  • Jsme to, co jíme a to stejné platí u u štítné žlázy. Dostat do sebe jód, selen a další živiny pro její správné fungování však nemusí být tak těžké. Inspirujte se kuchařkou s recepty, které jsem pro vás sepsala a vezměte to od podlahy…tedy spíš od kuchyně. 

Zdraví vaší štítné žlázy je jen jeden krok daleko

Webinář je nachystán ihned ke stažení po jeho úhradě. Veškeré materiály obdržíte na uvedený email. Ebook je ve formátu pdf a je pro vás zpřístupněn neomezeně. Video je přístupné po dobu 12 měsíců.