ZAKLADATELKA AKADEMIE ZDRAVÉ VÝŽIVY / LEKTORka

KAROLÍNA SMUTNÁ

Již 13 let s klienty ladím jejich jídelníčky a pomáhám jim na cestě za lepším zdravím. Moji specializací jsou funkční trávicí poruchy, především SIBO a syndrom dráždivého tračníku (IBS) a také velmi aktuální téma poruch funkce štítné žlázy. Mezi mými klienty najdete muže i ženy, kteří se rozhodli svůj stav řešit komplexně a trvale. Veškerá má práce se odráží z mého pohledu na zdraví a fungování lidského těla, ke kterému cítím hluboký obdiv a respekt. Velmi si uvědomuji a denně se v praxi přesvědčuji, jak silný vliv má strava na celkové zdraví. Při práci se vždy snažím propojit naše západní znalosti s moudrostmi východních kultur a využít dokonalých účinků 

a darů přírody. Ve svém oboru se neustále vzdělávám a snažím se otevírat si nové obzory a rozšiřovat znalosti. Největším učitelem mi byl Mgr. Martin Jelínek (kurzy výživy ATAC), který mě naučil na výživu nahlížet komplexně a kriticky. Po velkém množství českých i zahraničních certifikací, kurzů a seminářů, jsem se stala studentem oboru Klinická nutriční medicína a Naturopatie, kde propojuji svoji lásku k racionální výživě s obrovskou láskou k bylinám a přírodě. 

S ČÍM VÁM UMÍM POMOCI

P

PORUCHY FUNKCE ŠTÍTNÉ ŽLÁZY

Ať už vás trápí snížená či zvýšená funkce štítné žlázy nebo autoimunitní zánět, společně dokážeme najít účinná řešení, díky změně stravování 

a podpoře vašeho zdraví. 

T

TRÁVICÍ PROBLÉMY

Nadýmání, plynatost, průjmy nebo vleklé zácpy. To vše vám mohu pomoci vyřešit.  Zabývám se také terapií refluxu, snížené kyselosti žaludku a IBS (syndromu dráždivého tračníku).

S

SIBO (BAKTERIÁLNÍ PŘERŮSTÁNÍ TENKÉHO STŘEVA)

Jako jediný certifikovaný terapeut v ČR se věnuji komplexní terapii SIBO neboli bakteriálního přerůstání tenkého střeva. To vše individualizovanou a přírodní cestou.  

K

KVASINKOVÉ INFEKCE

Kandidózu s klienty řeším pomocí specifické úpravy stravy, zařazením vhodných bylin, přírodní antibiotické terapie a podpory imunitního systému, kdy hlavním cílem je podchytit veškeré proměnné, které dovolují přemnožení této infekce v těle nebo jejímu opakovanému návratu. 

JSEM certifikovaný terepeut sibo


Jako jediný poradce v ČR s certifikaci SIBO DOCTOR APPROVED, se věnuji terapii SIBO neboli bakteriálníHO přerůstání tenkého střeva.

OBJeDNEJTE SE NA KONZULTACI
KE KAROLÍNĚ

konzultace probíhají osobně v praze a brně nebo v online variantě.
vyberte se dle vašich potřeb a možností.

NAVŠTIVTE NĚKTERÉ Z MÝCH ŽIVÝCH SEMINÁŘŮ
V BRNĚ NEBO PRAZE