PRACUJTE NA SVÉM ZDRAVÍ SPOLEČNĚ SE MNOU

O MNĚ

      Už jako malá jsem četla knihy o zdravé výživě, tradiční čínské medicíně nebo Ajurvédě. Vliv jídla na tělo a zdraví mě totiž vždy fascinoval. Od dětského věku jsem navíc trpěla velkým atopickým ekzémem i alergiemi a brzy jsem vypozorovala souvislost mezi tím, co jím, a jaký je můj stav. Za svých 34 let jsem toho vyzkoušela hodně, ale láska ke zdraví, výživě a k přírodě mi zůstala. Nikdy jsem ani na minutu nepřemýšlela nad jiným povoláním. Ačkoliv v naší rodině se většinou nosí bílé pláště, já se vydala jiným – holističtějším směrem, a již 13 let s klienty ladím jejich jídelníčky a životní styl a pomáhám jim na cestě za lepším zdravím. Jsem certifikovaný výživový poradce a mojí specializací jsou funkční trávicí poruchy, především SIBO / IMO, a také velmi aktuální poruchy funkce štítné žlázy a hormonální nerovnováha. Mezi mými klienty najdete muže i ženy, kteří se rozhodli svůj stav řešit komplexně a trvale. K lidskému tělu a zdraví cítím hluboký obdiv a respekt, což se odráží i v mé práci. Velmi si uvědomuji a denně se přesvědčuji, jak silný vliv má naše strava na celkové zdraví. V praxi se vždy snažím propojit vědecké poznatky západní medicíny s moudrostmi východních kultur, a k tomu využít dokonalých účinků darů přírody. 

Ve svém oboru se neustále vzdělávám a snažím se otevírat si nové obzory a rozšiřovat znalosti. Největším učitelem mi byl pan Mgr. Martin Jelínek (kurzy výživy ATAC), který mě naučil na výživu nahlížet komplexně a také kriticky. Po velkém množství českých a zahraničních certifikací, kurzů a seminářů jsem se stala studentem oboru Nutriční terapeut v Praze a úžasného oboru Klinická nutriční medicína a západní fytoterapie na škole Klinické Naturopatie v Praze, kde propojuji svoji lásku k výživě s obrovskou láskou k bylinám, přírodě a zdraví.

Jsem jediný CERTIFIKOVANÝ TERAPEUT SIBO V ČR

Jako jediný poradce s certifikaci SIBO DOCTOR APPROVED, se věnuji již několik let terapii SIBO a IMO neboli bakteriálního přerůstání tenkého střeva a metanového přerůstání střev. Díky nabitým znalostem a zkušenostem se mi podařilo navázat spolupráci s německou laboratoří Sibocheck, která nabízí vysoce kvalitní domácí diagnostiku bakteriálního přerůstání tenkého střeva a také funkční doplňky do terapie SIBO / IMO. 

V terapii SIBO / IMO klientům nabízím: pomoc s diagnostikou a její správnou interpretací, komplexní přírodní terapii SIBO / IMO, odborné poradenství, pomocné materiály, doporučení na úpravu stravy i s jídelníčkem a doporučení na další vhodná vyšetření či diagnostiky. 

O KONZULTACÍCH

Základem pro správnou terapii je diagnostika a pochopení toho, kde leží příčiny vašich potíží a jakou cestou se vydat při jejich nápravě.  Před konzultací mí vyplníte podklady, kam patří podrobný vstupní dotazník, záznam stravování, zaslání diagnostických a krevních testů (pokud máte) a dotazník týkající se zdraví vašeho trávení. 

Na samotné konzultaci si pak budeme společně hlavně povídat. Budu si zjišťovat podrobnosti o vašich potížích, kam až sahají, co a jak mohlo vaše zdraví negativně ovlivnit, jaké užíváte léky, jaké doplňky stravy, jaká je vaše stresová zátěž a mnoho dalšího. Vše vám budu postupně vysvětlovat a zajistím, abyste se v dané problematice zorientovali a pochopili ji. 

Celá konzultace probíhá v klidné a pohodové atmosféře. Jsem velmi empatická, na tělo i zdraví nahlížím komplexně a mám ráda, když mi klient rozumí a naladí se na stejnou vlnu. Vím, jaké to je necítit se dobře, nemít nikde oporu nebo nedostat vysvětlení toho, co se s vámi vlastně děje a proč. 

IMG_3538 2

"Zdraví je největším bohatstvím – investice do něj
je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat."

CENY KONZULTACÍ

Vstupní konzultace

3 000

120 minut

Vstupní konzultaci lze provést osobně v Brně / Praze nebo online

Kontrolní konzultace

2 000

60 minut

Vstupní konzultaci lze provést osobně v Brně / Praze nebo online

E-mailová konzultace

1 000

délka se liší

Slouží pouze pro již spolupracující klienty

Spolupráce se mnou je založena na vzájemné důvěře a práci s klientem. Mým hlavním cílem je ukázat vám, jak dokonalý vliv má správně nastavená strava na naše tělo. Ráda vám pomohu při úpravě vašeho životního stylu, při výběru kvalitní suplementace nebo fytoterapeutik. To vše v rámci poradenské činnosti. Nejsem však lékař. Proto nemohu diagnostikovat či léčit nemoci nebo poskytovat jakékoli zdravotnické rady a doporučení. Moje rady nesmí být považovány za náhradu odborné lékařské péče, jiného zdravotního poradenství, diagnostiky či léčby. S případnými dotazy ohledně zdravotního stavu vždy vyhledejte svého lékaře nebo jiného kvalifikovaného poskytovatele zdravotní péče. Nikdy prosím nezanedbávejte odbornou lékařskou pomoc, ani neodkládejte její vyhledání