JATERNÍ (RE)START

Vyřešte vaše hormonální potíže, zapracujte na Vaší hladině cholesterolu, podpořte správnou očistu těla a zrychlete si metabolismus. Webinář jaterní (re)start vás provede fascinujícím fungováním našich jater. 

JÁTRA A JEJICH FUNKCE V TĚLE

Játra představují v našem těle největší orgán, denně tvrdě pracující pro naše zdraví. Podílejí se především na fungování metabolismu a detoxikaci nepotřebných, starých, odpadních nebo toxických látek z našeho těla pryč. Játra plní úlohu v metabolismu sacharidů, bílkovin i tuků, podílejí se na hladině cholesterolu, fungování hormonální soustavy, správné tvorbě a produkci žluči a na správném očišťování organismu od všeho nepotřebného.

Důležitá eliminace škodlivých a toxických látek z našeho organismu probíhá v tzv. jaterních detoxikačních fázích (neboli biotransformačních fázích). Ty máme dvě. Jejich správné fungování je zajišťováno především enzymy, některými nutrienty a zástupci z mocné skupiny antioxidantů. Tyto dvě fáze jaterní detoxikace nás zbavují škodlivých látek ze stravy, vody, životního prostředí, z cigaretového kouře nebo léků. Mají ale také na starost odbourávání našich „vlastních“ látek, které při nadměrné koncentraci v těle způsobují vždy narušení správného chodu organismu. jejich úkolem je například eliminace hormonů nebo zánětlivých látek jako je histamín. 

Zajistit tělu správný dostatek živin pro hladký průběh těchto detoxikačních fázích je zcela stěžejní pro naše zdraví. V tomto webináři se dozvíte, jak můžete přirozeně podpořit správnou funkci jater, jaké potraviny zařadit do vašeho jídelníčku, jaké byliny použít, zda vlastně je nebo není vhodné použít ostropestřec a jak můžete poznat, jaká ze dvou detoxikačních fázích zrovna u vás nepracuje správně. Poslouží nám k tomu třeba takové ukazatele jako je kofein, vitaminy B komplexu, hormonální nerovnováha nebo zda zapáchá moč po konzumaci chřestu. Vydejte se spolu se mnou do fascinujícího poznání klíčového orgánu našeho těla.

Co se ve webináři dozvíte

  • důležité funkce jater v našem těle
  • jak probíhá jaterní detoxikace
  • dvě jaterní detoxikační fáze a jak je podpořit, co tělu doplnit a jak poznat, která nefunguje právě u vás
  • jak upravit stravu, aby játra byla zdravá a výkonná
  • glutation jako super antioxidant, kterého máme málo
  • byliny a suplementy na podporu správné funkce jater

JATERNÍ (RE)START
PRO VAŠE ZDRAVÍ

Webinář je nachystán ke stažení ihned po jeho úhradě. Veškeré materiály obdržíte na uvedený email. Přístup k videu je pro každého kupujícího 12 měsíců. Množství shlédnutí nejsou omezena.