VRAŤTE ZDRAVÍ VAŠÍ ŠTÍTNÉ ŽLÁZE

Poruchami štítné žlázy, tedy sníženou nebo zvýšenou funkcí štítné žlázy, strumou nebo uzly dnes dle zdrojů trpí asi 300 miliónů osob na celém světě. A to musíme ještě připočítat to velké množství osob, které nemají problémy se štítnou žlázou diagnostikované. Tyto poruchy se vyskytují mnohem častěji u žen, než u mužů. Což už samo o sobě je velice zajímavé, nemyslíte?

O štítnou žlázu jsem se začala poprvé intenzivněji zajímat ve chvíli, kdy jsem zjistila, že zhruba každá třetí klientka, která mi přijde na konzultaci, je medikovaná Euthyroxem či Letroxem. A to ani nemluvím o množství klientů, kteří vykazuje příznaky oslabené funkce štítné žlázy hlavně po těhotenství, při užívání hormonální antikoncepce nebo v menopauze. Velmi brzy jsem zjistila, že pokud se cíleně zaměřím na zdravou a přirozenou podporu štítné žlázy, klienti mi vykazují lepší výsledky. Otevřením tohoto tématu jsem se postupně dozvěděla, že hodně mých známých má s poruchami štítné žlázy osobní zkušenost. Rozhodně se tedy nejedná o ojedinělé onemocnění, ba naopak. O tom svědčí i endokrinologie, které praskají ve švech. Co tedy může za takový rozmach poruch funkce štítné žlázy? Značný vliv na onemocnění štítné žlázy mají bez debat i genetické predispozice. K tomu dlouhodobé deficity na některé nezbytné prvky pro správnou tvorbu hormonů štítné žlázy. Velkou roli hraje také těhotenství, kojení, menopauza. 

Své významné místo zde má i dlouhodobá stresová zátěž a u žen také často hraje velkou roli hormonální systém, ovlivněn nároky, stravou a přípravky dnešní moderní doby.

Zvykli jsme si na skutečnost, že na každý problém existuje vitamín nebo pilulka a že když zdraví nefunguje jak má, je to jediné možné a rychlé řešení. Natolik jsme se vzdálili od přirozeného fungování hormonální soustavy, že osoby, jejichž hormonální systém je upraven tabletami, dokonce nazýváme „zdravými“ nebo „v normě“. Závislost na farmaceutikách v naší společnosti již není nijak výjimečná. Syntetické preparáty uměle udržují naše tělo v provozu. Spíše ale tak nějak na oko. Místo toho, abychom za nemoc či nerovnováhu přijali zodpovědnost, pochopili ji a postavili se k ní s patřičnou odpovědností, zalepujeme symptomy této nemoci tabletami.

Protože NE – moc není nic jiného, než informace těla, že už NE – může nebo nám hlásí něčeho NE-dostatek. Kde a jak se tato NE – moc projeví, už je potom souhra více činitelů. Proto je zde na místě koukat na problematiku komplexně – jak hezky říká čínská medicína – „holisticky“. Přesně tímto způsobem Vás provedu online webinářem „Zdravá štítná žláza“. Je plný praktických informací, důležité teorie, aha momentů a inspirace do vašeho denodenního fungování. 

Nevíte, jak začít? Poradím, pomohu a navedu vás. Naučím vás to, co praktikuji s úspěchy u svých klientů a díky tomu se nám daří zdraví jejich štítné žlázy dostat opět do rovnováhy.  

Zdravě a trvale. 

 

 

Your Source of Beauty & Health

60 stránkový e-book

V klidu a v pohodlí vašeho domova se můžete začíst do chytlavého povídání o tom, jak funguje naše štítná žláza, co vše v těle ovlivňuje, proč dnes tolik strádá, jak poznat z krevních testů, co za nerovnováhu vás trápí, jaký je rozdíl mezi jednotltivými poruchami a jak štítnou žlázu podpořit stravou či suplementací. V tomto e-booku vám předávám srozumitelně shrnuté informace, které mě samotné trvaly roky posbírat a porzumět jim. 

70 minutové video

Vše, co svým klientům předávám na společných konzultacích nebo při živých seminářích jsem shrnula do tohoto videa.  Podrobně vám vysvětlím, jak štítná žláza funguje a jak postupujeme při její nápravě a terapii. Dám vám doporučení na mé oblíbené knihy, další zajímavé zdroje a ukážu vám několik příkladů z praxe s mými klienty. 

jednoduché recepty pro zdraví štítné žlázy

Quisque ac vestibulum metusitae hendrerit mi vierra nationatio de lahora hokya korage viverus namos de kategoriyak in dahoy

VEZMĚTE SVÉ ZDRAVÍ DO VLASTNÍCH RUKOU