ZDRAVÁ ŠTÍTNÁ ŽLÁZA

ONLINE SEMINÁŘ PLNÝ PRAKTICKÝCH NÁVODŮ 

A ODPOVĚDÍ NA VŠECHNY VAŠE DOTAZY. 

o semináři...

      Nejčastějším endokrinním onemocněním, jak v dětské tak dospělé populaci, je dle posledních zjištění onemocnění štítné žlázy. Štítná žláza je sice jen malý orgán ale o to větší je její vliv na náš organismus. Tisíce osob v české republice dennodenně užívají léky na sníženou či zvýšenou funkci štítné žlázy nebo se potýkají s mnohem zákeřnějším chronickým autoimunitním zánětem a kromě pravidelných kontrol na endokrinologii vlastně vůbec netuší, co stojí za jejich zdravotním problémem. Jak moc důležitá štítná žláza pro nás vlastně je? Věřte mi, že mnohem důležitější, než si vlastně myslíte. Reguluje totiž veškeré metabolické pochody a ovlivňuje správný chod téměř všech orgánů v těle, včetně těch pohlavních. Podporuje správnou střevní peristaltiku, rozvod tepla po těle, kvalitu menstruačního cyklu a plodnost. Bez zdravé štítné žlázy se vám nebude dařit hubnout, můžete mít problém otěhotnět, budou vám padat vlasy, štěpit se nehty a zhorší se kvalita vaší kůže. Pokud je funkce štítné žlázy narušená, odrazí se to na hormonální rovnováze celého organismu a tím pádem to zásadně ovlivní ostatní žlázy produkující hormony, ať už je to slinivka, nadledvinky se svoji produkcí stresových hormonů nebo zdravá funkce vaječníků (varlat u mužů). Nehledě na to, že neustálá únava, vyčerpanost a nedostatek energie, vám chuť do života také nepřidají. Pokud je štítná žláza vaše téma, pak vám tento online seminář otevře oči, vysvětlí vám vše, co musíte vědět a nasměruje na správnou cestu v řešení vašich obtíží. 

e-book

Součástí materiálů je 85 stránkový e-book, který velmi prakticky prochází jednotlivá témata poruch funkce štítné žlázy a ukazuje vám jejich optimální řešení pomocí stravy, změn v životním stylu a díky účinné suplementaci. E-book je ve formátu pdf a po jeho stažení vám již zůstává a můžete se tak němu kdykoli znovu vracet. 

60 minutové video

60 minutové video, které si získalo mezi klienty a studenty online seminářů největší oblibu. Názorně vám vysvětlím, jak štítná žláza funguje, co znamenají jednotlivé krevní markery, jaké hormony tvoři a projdu s vámi postupně témata ze studijního e-booku

báječné a chutné RECEPTy PRO PODPORU ŠTÍTNÉ ŽLÁZY

Živiny, které štítná žláza potřebuje pro své správné fungování nejlépe doplníte ze stravy. Proto je součástí online semináře i sbírka jednoduchých a chutných receptů, které vám pomohou pracovat na zlepšení vašeho stavu přímo ve vaší kuchyni. 

ZAČNĚTE PRACOVAT NA ZDRAVÍ SVÉ ŠTÍTNÉ ŽLÁZY JIŽ DNES