Jedinečný živý seminář na téma

CHRONICKÝ ZÁNĚT ŠTÍTNÉ ŽLÁZY POD KONTROLOU

      Poruchami štítné žlázy, tedy sníženou nebo zvýšenou funkcí, strumou nebo uzlíky dnes trpí opravdu značné množství osob. Tyto problémy se vyskytují mnohem častěji u žen, než u mužů. Zhruba každá třetí klientka, která mi přijde na konzultaci, je medikovaná Euthyroxem či Letroxem. Rozhodně se tedy nejedná o ojedinělé onemocnění, ba naopak. Většina těchto stavů je způsobena tzv. AUTOIMUNITNÍM ZÁNĚTEM neboli chronickou thyreoiditidou. Tento stav zasahuje hluboko do fungování organismu, kde ovlivňuje naprosto zásadně především imunitní a hormonální systém. Což jsou 2 velmi důlrežrié systémy pro zachování našeho zdraví a fyzické i psychické pohody. Což vám potvrdí každý, kdo na tohle onemocnění trpí, že soubory příznaků jsou velmi komplexní a zdánlivě nesourodé. Co se vlastně děje v případě chronického autoimunitního zánětu štítné žlázy? Tělo si v tomto případě vytváří tzv. PROTILÁTKY, které útočí na vlastní štítnou žlázu a znemožňují ji správné fungování a tvorbu důležitých hormonů štítné žlázy. Je to vlastně velmi obdobný proces, jako když zmatené tělo útočí na vlastní buňky slinivky břišní a ta poté nemůže vyrábět hormon inzulin, což danému člověku způsobuje až životně nebezpečný stav.

Pokud trpíte na problémy se štítnou žlázou, je v první řadě zásadní vědět, zda je váš problém autoimunitní a trpíte na tzv chronický zánět štítné žlázy. Pokud ano, pak musíte zohlednit to, že to není problém vaší štítné žlázy, ale vašeho imunitního systému, nezdravých střev, oslabených jater a také ve vašich každodenních návycích, kdy především strava je alfou a omegou celého tohoto příběhu. Možná trpíte na problémy se štítnou žlázou a k tomu se vám přidalo další autoimunitní onemocnění, endometrioza, PCOS, máte ekzém nebo trávicí obtíže, nedaří se vám otěhotnět, zhubnout nebo jste stále smrtelně unavení.

 

V semináři CHRONICKÝ ZÁNĚT ŠTÍTNÉ ŽLÁZY POD KONTROLOU vám lidsky vysvětlím, co se vlastně v takovém případě ve vašem těle děje. Podíváme se na adekvátní krevní testy, které byste měli znát a také na optimální hodnoty, vysvětlíme si, jak a proč váš imunitní systém útočí na vaši štítnou žlázu a jak tyto reakce můžete ovlivnit, řekneme si, jaké živiny jsou v případě chronického zánětu nejvíce deficitní, jak si správně upravit stravu a jak se starat o střeva a střevní mikrobiom.

Tento seminář je jediný svého druhu v ČR a vyplývá z dlouholetých zkušeností a vlastního bádání. Roky hledání informací vám předám lidsky a srozumitelné během pár hodin a dostanete velmi jasné instrukce, jak na vašem stavu můžete začít pracovat ihned. Zvykli jsme si totiž na skutečnost, že na každý problém existuje pilulka a že když zdraví nefunguje jak má, je to jediné možné a rychlé řešení. Natolik jsme se vzdálili od přirozeného fungování hormonální soustavy, že osoby, jejichž hormonální systém je upraven tabletami, dokonce nazýváme „zdravými“ nebo „v normě“. Závislost na farmaceutikách v naší společnosti již není nijak výjimečná. Syntetické preparáty uměle udržují naše tělo v provozu. Tak nějak na oko. Místo toho, abychom za nemoc přijali zodpovědnost, pochopili ji a postavili se k ní s patřičnou odpovědností, zalepujeme symptomy této nemoci tabletami.

Podívejte se společně se mnou na problematiku chronického zánětu štítné žlázy komplexně neboli jak hezky říká čínská medicína „holisticky“.

VÍCE INFO

PRAHA 

 • sobota 30 září 2023
 • 10:00 – 15:00
 • Praha 1 Klimentská
 • cena: 2 499,-
 • materiály a občerstvení v ceně
 • pauza na oběd
 • diagnostika zásobení jódem a zinkem již na semináři

BRNO

 • sobota 4 listopadu 2023
 • 10:00 – 15:00
 • Králova, Žabovřesky
 • cena: 2 499,-
 • materiály a občerstvení v ceně
 • pauza na oběd
 • diagnostika zásobení jódem a zinkem již na semináři