S ČÍM VÁM UMÍM POMOCI

Z

ZDRAVÁ REDUKCE TĚLESNÉHO TUKU

Pomohu vám pochopit fungování vašeho metabolismu a vysvětlím vám, jak správně nastavit dlouhodobý a udržitelný jídelníček pro redukci tělesného tuku. Bez extrémů, bez diet a bez omezování. 

V

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Profesionální přístup, empatie a komplexní pohled na tělo i zdraví. Ráda praktikuji dlouhodobé změny vedoucí k vašemu zdraví a dobrému pocitu ze sebe sama. Nemusíte se bát  neudržitelných jídelníčků a nesmyslných doplňků. Zakládám si na dlouhodobé spolupráci a kvalitních informacích pro mé klienty.

E

ESTROGENOVÁ DOMINANCE

Je nejčastější hormonální nerovnováha u žen, způsobená nadbytkem estrogenu v těle. Projevuje se příznaky jako: migrény, PMS, problémy se štítnou žlázou, bolestivá menstruace, neschopnost zhubnout tuk ve spodní části těla, celulitidou, endometriózou nebo cystami na vaječnících. Nastavte opětovnou rovnováhu pomocí stravy a podpory vašich hormonů. 

P

poruchy menstruačního cyklu

Poruchy menstruačního cyklu jsou první varovnou upomínkou, že ve vašem těle něco nefunguje, jak by mělo, trpíte na deficity živin nebo počínající hormonální nerovnováhu. Naučte se, jaké změny je třeba provést ve vašem jídelníčku, jaké živiny vám chybí, jak je můžete kvalitně doplnit a kde v přírodě hledat dopomoc pro navrácení zdravého cyklu. 

cO ŘEKLY KLIENtKY
O NAŠÍ SPOLUPRÁCI
PRŮVODCE ZDRAVÝM MENSTRUAČNÍM CYKLEM

VYKROČTE TÍM SPRÁVNÝM SMĚREM. OBJEDNEJTE SE NA KONZULTACI K ADÉLE​

ŽIVĚ V PRAZE NEBO ONLINE. DLE VAŠICH POTŘEB A MOŽNOSTÍ.